VIP GEZİ 1 ÖZEL BALAYI TURU

VIP GEZİ 1 ÖZEL BALAYI TURU

38

Benim Balayım Değişik Olsun, Bana Özel Olsun Diyorsanız İşte Fırsat

Değerli konuklarımız tüm önlemlerimizi almış olarak doğada müstakil olduğumuzdan ve kitle turizmi yapmadığımızdan en az risk taşıyan işletmeler içerisindeyiz, en kısa sürede her şeyin normale dönmesi dileklerimizle. Rezervasyonlarımız devam etmektedir. 

4  GECE  5  GÜN ÖZEL VIP KARADENİZ BALAYI

Yeşilin ve doğanın içerisinde müstakil banyo tuvaleti içerisinde olan müstakil ahşap evde konaklamalı, her günü dolu dolu geçireceğiniz kendinizi kendi evinizde hissedeceğiniz bir balayı geçirmek istiyorsanız bu gezi tam size göre. VIP 4×4 Jip ile gezeceksiniz, kullanıcısı hem rehberliğinizi yapacak hem de güzel anlarınızı resimleyecek. Hayatınızda unutmayacağınız bir Karadeniz gezisi ve balayı sizi bekliyor.

Sabahları tarihi serenderin altında otantik bir ortamda serpme köy kahvaltısı ile güne dinamik başlayıp her gün Karadeniz’in ve doğanın ayrı güzelliklerini gezip ruhunuzu dinlendirdikten sonra akşamları konakta yöresel Karadeniz yemekleri ile damak tadınızın zirvesine ulaşacaksınız.

Bu turda kendi evinize gidiyor gibi hissetmenizi daha sakin ve daha çok dinlenebileceğiniz sadece yöreyi gezmeyi değil yöreyi yaşamanızı, yöre insanıyla yakından tanışıp Karadeniz insanının sempatik tavrını yakından görüp yaşayacağınız çok özel bir balayı gezisi hazırlamaya çalıştık. Doğa içinde müstakil ahşap evde kalarak, yöresel lezzetleri ve yaşayışları görebileceğiniz, sırf resim çekineceğiniz değil, bölgeyi yaşayabileceğiniz bir balayı turu olacak.

1.GÜN

Havalimanı veya otogardan alınıp Rize Botanik Çay Bahçesi’nde çay içerek Rize’yi tepeden izledikten sonra etrafınızda yeşilin her tonunu bulacağınız dantel gibi işlenmiş yol güzergahından tarihi Dolma Taş Konakları ile ünlü Çağlayan Vadisi’ndeki kalacağınız Dolma Taş Konak’a geliyoruz. Hoş geldin ve siz balayı çiftlerine özel sürpriz sizi bekliyor olacak.

Çağlayan Vadisindeki Tarihi Dolmataş konaklar, serenderler, taş köprüleri ve çay bahçelerinde çayın toplanmasını ve satılmasını gezme ve görme, fındık Tarlalarında ve derede gezip, serenderin altında hamakta uzanarak sessizliğin ve doğanın verdiği huzuru ruhunuzda hissetmek.

Akşam yemeğiniz Konakta.

2.GÜN

Tarihi serenderin altında kuş sesleri arasında yapacağımız köy kahvaltısı sonrası Fırtına Vadisi’ne gidiyoruz. Vadi boyunca rafting ve zipline yapabilir veya yapanları izleyebilirsiniz. Kemer köprüleri, Şenyuva Çinçiva gezilip Zilkaleye çıkılır. Daha sonra  Karadeniz’in en bilinen turizm cenneti Ayder yaylasını geziyoruz.

Akşam yemeği Konakta.

3.GÜN

Sabah doğanın içerisinde kuş sesleri ile yapacağımız kahvaltıdan sonra Türkiye’de doğup Gürcistan’da denize dökülen hırçın Çoruh Nehri’ni geçip yeşilin dantel gibi işlediği yollardan ağaçların göle tablo gibi yansıdığı, 1800’lü yıllarda dağın kayarak derenin önünün kesilmesi ile oluştuğu söylenen Borçka Karagöl gezisi.

Akşam yemeği Konakta.

4.GÜN

Konakta alacağımız kahvaltı sonrası 3 tercih hakkınız var.

1-Batum’a geçiyoruz Karadeniz’in en güzel sahil şeridi eski demir perde ülke kalıntıları Batum şehrini geziyoruz. Teleferik ile tepeye çıkıp Batum’a kuş bakışı bakabilirsiniz hikayesi olan aşkı temsil eden Ali Nino heykelini ve yerel halk pazarını gezebilirsiniz.

2-Arhavi Kamilet vadisi Çifte Köprüler, Mençuna Şelalesi ve Dikyamaç Yaşam Müzesi gezisi.

3- Hava şartlarına göre müthiş güzel bir doğal güzellikler içerisinde  gezebileceğiniz Jip Safarisi ile yayla gezisi (bu gezide araçta başkaları da olabiliyor 6 kişilik safari araci ile geziliyor)

Akşam yemeği Konakta.

5.GÜN

Sabah kahvaltısı sonrası gideceğiniz hava alanı veya terminale getirerek bir başka gezide belki de çocuklarınızla birlikte olmak üzere güzel anılar ile uğurlama.

BALAYI ÇİFTLERİNE ÖZEL SÜPRİZLERLE BERABER KİŞİ BAŞI 3.500 ₺ (iki kişi 7000 ₺) Fiyatlar 2020 yılı için geçerlidir. Değerli konuklarımız tüm önlemlerimizi almış olarak doğada müstakil olduğumuzdan ve kitle turizmi yapmadığımızdan gelen konuklar kendilerine ait ayrı evde kaldıklarından en az risk taşıyan işletmeler içerisindeyiz. En kısa sürede her şeyin normale dönmesi dileklerimizle. Rezervasyonlarımız devam etmektedir.

Balayı çiftleri için dış mekan resim ve video çekimleri ve albüm yapılmaktadır.  Şu an piyasada 2500₺ civarlarında yapıyorlar burada dış mekan çekimlerinizi ve albümünüzü yaparsanız 1500 ₺.

(Gün sayısını artırıp veya azaltabilirsiniz orantı kurarak kendi fiyatınızı bulabilirsiniz)

FİYATA DAHİL OLANLAR

  • Karadeniz’e geldiğinizden itibaren bütün gezi boyunca sürücü ve rehberliğinizi yapacak 4×4 vip jip araç ile yapacağınız geziler,
  • Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri, çay, kahve ve su gibi içecekler,
  • Gezi boyunca profesyonel fotoğraf makinesi ile fotoğraflarınız çekilip flaş belleğe yüklenerek verilir yanınızda bir flaş bellek getirebilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtelim biz turizm şirketi değiliz turist gezdirmiyoruz misafir ağırlıyoruz. Rize Fındıklı’da Tarihi Dolma Taş Konağı, Ahşap evi ve kütük evi ,üçgen ağaç evi ve serender evi olan, gelen konukları kendi konağında ağırlayan doğa sever ve bu bölgede Turizmin gelişmesine katkıda bulunmayı amaç edinmiş kişileriz. Bölgeye gelecekleri müşteri değil misafir olarak ağırlamak önceliğimizdir.

BALAYI EVİ GÖRSELLERİ

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

  • Tarihi yer girişleri ve ören yeri girişleri
  • Yurt dışı çıkış harcı 50₺ (Nüfus cüzdanı ile geçiliyor Nüfus cüzdanları soluk hırpalanmış şekilde olanlar gürcü tarafından geçemiyor)
  • Öğle yemekleri (Genelde geç kahvaltı yapılıp çıkıldığı için çok ihtiyaç duyulmuyor arzu edilirse yanınıza alacağınız aperitiflerle ile geçiştirilebilir)
  • Kişisel harcamalar
  • Gidilen Yerlerde yapılmak istenen aktiviteler (Rafting 100tl, Zipline 20tl  vs.)

YANINIZDA ŞU KIYAFETLERİ BULUNDURMANIZI ÖNERİRİZ

Yağmurluk, şemsiye, mont veya hırka, 2 ayakkabı (biri spor olabilir rahat yürüyebileceğiniz ve sudan fazla etkilenmeyen olursa iyi olur), deniz ayakkabısı, bol çorap, şort, mayo, güneş kremi, şapka.

Flag Counter