VIP GEZİ 4 ÖZEL KARADENİZ GEZİSİ

VIP GEZİ 4 ÖZEL KARADENİZ GEZİSİ

4 GECE 5 GÜN ÖZEL VIP KARADENİZ GEZİSİ

Değerli konuklarımız  tüm önlemlerimizi almış olarak doğada müstakil olduğumuzdan ve kitle turizmi yapmadığımızdan en az risk taşıyan işletmeler içerisindeyiz, en kısa sürede her şeyin normale dönmesi dileklerimizle. Rezervasyonlarımız devam etmektedir. 

Yeşilin ve doğanın içerisinde müstakil, sadece sizlerin ve ev sahibinin olacağı tarihi konakta, ahşap evde veya kütük evde konaklayacak, her günü dolu dolu geçireceğiniz bir tatil yaşayacaksınız. Kendinizi evinizde hissedeceksiniz. 4×4 Jip ile gezdirilirken aynı zamanda güzel anılarınızı resimleyerek ve kamera çekimi yapılarak belki de hayatınızın en güzel tatilini Karadeniz’de yapacaksınız.

 Sabahları serenderin altında otantik bir ortamda serpme köy kahvaltısı ile güne dinamik başlayacak, her gün yörenin ayrı güzelliklerini gezip ruhunuzu dinlendirdikten sonra akşamları konakta yöresel Karadeniz yemekleri ile damak tadınızın zirvesine  ulaşacaksınız.

Kendinizi evinizde hissedecek, sakin ve gürültüden uzak dinlenebileceğiniz, sadece yöreyi gezmeyi değil yöreyi yaşamanızı da amaçlıyoruz. Yöre insanıyla yakından tanışıp Karadeniz insanının espritüel tavrını göreceğiniz bir Karadeniz gezisi hazırladık. Yöresel lezzetleri ve yaşam tarzını göreceksiniz. Bu tur unutamayacağınız bir tur olacak. Karadeniz’in görülmesi gereken en güzel yerlerini sizi fazla yormadan gezdirmeyi amaçlıyoruz.

1. GÜN

 Uçak ile geliyorsanız sizi Trabzon Havalimanı’ndan alıyoruz. Sonrasında ilk adresimiz olan Maçka Altındere Milli Parkı’nın içerisinde yer alan Sümela Manastırını geziyoruz. Akabinde Rize Ziraat Çay Bahçesinde soluklanıp Rize’nin kaliteli çayını tadacaksınız. Günün son durağı ise Tarihi Dolma Taş Konakları ile ünlü Türkiye’nin cennet köşelerinden biri olan Fındıklı Çağlayan Köyündeki konaklayacağınız evinize geliyoruz.

Akşam yemeği Konakta.

2. GÜN

Konakta yapacağınız köy kahvaltısından sonra Karadeniz’in simgesi haline gelmiş Uzun Göl’e yola çıkıyoruz. Yol üzerinde ziyaret edilen çay fabrikasında çayın işlenişini izleyip Uzun Göle varıyoruz. Göl etrafında Yapacağımız yürüyüşte bol bol resim ve görüntü alabilirsiniz. Uzungöl’de araba ile doğa yürüyüşü yaptıktan sonra göreceğimiz her güzel yerde mola verip doğayı seyrediyoruz.

Akşam yemeği  Dolma Taş Konakta.

3. GÜN

Kalacağınız Dolma taş Konakta köy kahvaltısı sonrası Yeşil cennet olan Ayder  yaylası, yol güzergahı üzerinde bulunan çay bahçeleri ile süslü yeşilin her tonunu görebileceğiniz Fırtına Deresi’ne hareket ediyoruz. İsteyen konuklarımız burada rafting yapabilecek veya yapanları izleyebileceklerdir. Ayder’i gezdikten sonra Arhavi Çifte Köprüler ve Mençuna Şelalesini geziyoruz.

Akşam yemeği konağımızda, mangal partisi!

4. GÜN

Konağımızın da da içerisinde olduğu Çağlayan Vadisindeki tarihi dolma taş konaklarını gezilecek, vahşi doğa gezisi yapılacak, suyu pırıl pırıl olan Çağlayan Deresi’sinde çoban ateşi yakıp, derede yüzebileceksiniz (Öğlen Kamp türü öğle yemeği ikramı yapılacaktır).

Akşam yemeği konakta

5. GÜN

 4 günlük eşsiz tatilden sonra misafir olduğunuz konaktaki köy kahvaltısından sonra gideceğiniz otobüs terminali veya hava alanına kadar götürüyoruz. Bir daha ki Karadeniz gezinizde görüşmek üzere sizi ve sevdiklerinizi uğurluyoruz.

 Konuklar isterlerse ve gümrük geçişi müsait olursa 4 günlük bu programın bir gününde Batum’u da gidebiliriz.
Fiyatlar 2021 sezonu için geçerlidir

 • 4 kişilik aile veya gurup için kişi başı 2.800,00 ₺
 • 3 kişilik aile veya gurup için kişi başı 3,000,00 ₺
 • 2 kişilik aile veya gurup için kişi başı 3.750,00 ₺

Bunların dışındaki kişi sayıları için  +90 532 457 5578

Öncelikle şunu belirtelim; biz bir turizm şirketi değiliz, sadece misafir ağırlıyoruz! Misafirlerimizi Rize Fındıklı’da Tarihi Dolma Taş Konağımızda, ahşap ve kütük evde konuk etmekteyiz, doğa sever ve bu bölgede turizmin gelişmesine katkıda bulunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Karadeniz’e geldiğinizden itibaren bütün gezi boyunca sürücü ve rehberliğinizi  yapılacak  4×4 vip jip araç ile geziniz.
 • Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri ,çay, kahve ve su gibi içecekler
 • Dere gezisi ve çoban ateşi doğa gezisi günü kamp türü öğlen yemeği
 • Gezi boyunca profesyonel fotoğraf makinesi ile fotoğraflarınız çekilip flaş belleğe yüklenerek verilir.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Tarihi yer girişleri ve ören yeri girişleri
 • Öğlen yemekleri
 • Diğer kişisel harcamalar
 • Gidilen yerlerde yapılmak istenen aktiviteler (Zipline, Rafting vs.)

YANINIZDA ŞU KIYAFETLERİ BULUNDURMANIZI ÖNERİRİZ

Yağmurluk, şemsiye, hırka veya mont, 2 adet ayakkabı (ayakkabılar rahat ve yürüyüşe uygun olmalı sudan etkilenmemeli), deniz ayakkabısı, bolca çorap, şort mayo, güneş kremi, şapka.

Flag Counter