VIP GEZİ 5 DEĞİŞİK YERLER GEZİSİ

VIP GEZİ 5 DEĞİŞİK YERLER GEZİSİ

5  GECE  6  GÜN DEĞİŞİK YERLER VIP KARADENİZ GEZİSİ

Değerli konuklarımız tüm önlemlerimizi almış olarak doğada müstakil olduğumuzdan ve kitle turizmi yapmadığımızdan en az risk taşıyan işletmeler içerisindeyiz, en kısa sürede her şeyin normale dönmesi dileklerimizle. Rezervasyonlarımız devam etmektedir. 

Doğanın içerisinde müstakil dolmataş konağımızda, ahşap evimizde veya kütük evimizde konaklayarak her gününü dolu dolu geçireceğiniz, kendinizi kendi evinizde hissedeceksiniz. 4×4 Jip ile kullanıcısı hem rehberliğinizi yapacak  hem de  güzel anlarınızı resimleyerek aileniz, arkadaş gurubunuzla veya ferdi olarak gezeceğiniz belki de hayatınızın en güzel bir Karadeniz gezisi sizi bekliyor.

Sabahları tarihi serenderin altında otantik serpme köy kahvaltısı ile güne dinamik başlayıp her gün Karadeniz’in ve doğanın ayrı güzelliklerini gezip ruhunuzu dinlendirdikten sonra  akşamları konakta yöresel Karadeniz yemekleri ile damak tadınızın zirvesine  ulaşacaksınız.

Gelirken  kendi evinize gidiyor gibi  hissetmenizi, daha sakin ve daha çok dinlenebileceğiniz, sadece yöreyi gezmeyi değil yöreyi yaşamanızı, yöre insanıyla yakından tanışıp Karadeniz insanının sempatik tavrını yakından görüp yaşayacağınız gezi hazırlamaya çalıştık. Yöresel lezzetleri ve yaşayışları görebileceğiniz, sırf resim çekineceğiniz değil, bölgeyi yaşayabileceğiniz bir tur olacak. Karadeniz’in görülmesi gereken en güzel yerlerini, sizi fazla yormadan gezebilmenizi amaçlıyoruz.

1. GÜN

Biz oraları bilmiyoruz nasıl geliriz diyorsanız havaalanı veya otogardan alınıp Rize Çay Bahçesi’nde çay içerek Rize’yi tepeden izledikten (isteyen buradaki çaykur özel çaylarından alabilir) sonra dolmataş konağımızda hoş geldin ve tanışma ikramı. Çağlayan Vadisi’ndeki Tarihi Dolmataş Konaklar ve serenderler ile Taş köprüleri Çay bahçelerinde çayın toplanmasını ve satılmasını görme gezme, fındık tarlalarında ve derede gezip doğanın verdiği huzuru ruhunuzda hissetmek.

Akşam yemeği konakta.

2. GÜN

Dolmataş konağımızdaki köy kahvaltısı sonrası yeşil cennet olan Ayder Yaylası ve Zil Kalesi’ne gidiyoruz. Yol güzergahı üzerinde bulunan çay bahçeleri ile süslü, yeşilin her çeşidini görebileceğiniz Fırtına Deresine giriyoruz. Burada rafting yapma veya yapanları izleyerek Ayder Yaylası’nı ve Zil Kalesi’ni geziyoruz.

Akşam yemeği kalacağımız konakta.

3. GÜN

Arhavi Çifte Köprüler ve Mençuna Şelalesi’ni geziyoruz. Hava şartları müsaitse derede yüzme ve kamp türü aperatif yiyecek bizim ikramımız.

Akşam yemeği kalacağımız dolma taş konağımızda mangal partisi.

4. GÜN

Sabah Serenderin altında kuş sesleri arasında yapacağımız nefis kahvaltıdan sonra yeşilin dantel gibi işlediği yollardan ağaçların göle tablo gibi yansıdığı 1800 yıllarında dağın kayarak derenin önünün kesilmesi ile oluştuğu söylenen bir cennet Borçka Karagöl gezisi.

Akşam yemeği konakta.

5. GÜN

Konakta alacağımız kahvaltı sonrası Batum’a geçiyoruz. Karadeniz’in en güzel sahil şeridi eski demir perde ülke kalıntılarıyla Batum şehri ve içerisinde bulunan 5000 bitki ve ağaç çeşidi olduğu söylenen dünyanın en büyük botanik bahçerlinden biri olan Batum Botanik Bahçesinin de dahil olduğu Batum gezisi.

Akşam yemeği kalacağımız konakta.

6. GÜN

Sabah kahvaltısı sonrası gideceğiniz hava alanı veya terminale getirerek sizleri veya arkadaşlarınızı yine misafir etmek dileği ile uğurluyoruz.

Fiyatlar 2021 sezonu için geçerlidir.

 • 4 kişilik aile veya gurup için kişi başı 3.700,00 ₺
 • 3 kişilik aile veya gurup için kişi başı 4.000,00 ₺
 • 2 kişilik aile veya gurup için kişi başı 4.500,00 ₺

Öncelikle şunu belirtelim; biz bir turizm şirketi değiliz, sadece misafir ağırlıyoruz, doğa sever ve bu bölgede turizmin gelişmesine katkıda bulunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Karadeniz’e geldiğinizden itibaren bütün gezi boyunca sürücü ve rehberliğinizi yapacak 4×4 jip ile geziniz,
 • Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri ,çay ,kahve  su gibi içecekler,
 • Gezi boyunca profesyonel fotoğraf makinesi ile fotoğraflarınız çekilip flaş belleğe yüklenerek verilir,

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Tarihi yer girişleri ve ören yeri girişleri,
 • Yurt dışı çıkış harcı (50TL Nüfus cüzdanı ile geçiliyor),
 • Öğlen yemekleri,
 • Kişisel harcamalar,
 • Gidilen Yerlerde yapılmak istenen aktiviteler (Rafting  ,vb).

YANINIZDA ŞU KIYAFETLERİ BULUNDURMANIZI ÖNERİRİZ

Yağmurluk, şemsiye, hırka veya mont, 2 adet ayakkabı (ayakkabılar rahat ve yürüyüşe uygun olmalı sudan etkilenmemeli), deniz ayakkabısı, bolca çorap, şort, mayo, güneş kremi, şapka.

Flag Counter