VIP GEZİ 7 HIZLANDIRILMIŞ VIP GEZİ

VIP GEZİ 7 HIZLANDIRILMIŞ VIP GEZİ

HIZLANDIRILMIŞ VIP KARADENİZ GEZİSİ(2 GECE 3 GÜN)

Değerli konuklarımız tüm önlemlerimizi almış olarak doğada müstakil olduğumuzdan ve kitle turizmi yapmadığımızdan en az risk taşıyan işletmeler içerisindeyiz, en kısa sürede her şeyin normale dönmesi dileklerimizle. Rezervasyonlarımız devam etmektedir. 

Öncelikle şunu Belirtelim Biz turist gezdirmiyoruz misafir ağırlıyoruz. Rize Fındıklı Çağlayan Köyü’ndeki tarihi dolmataş konağı, banyo tuvaleti içerisinde kütük evi, müstakil ahşap ev, üçgen ağaç ev, taş oda  ile toplamda gurup özelliğine göre 18 ile 28 kişi kapasitesi ile hizmet vermekteyiz. Doğa sever ve bu bölgede turizmin gelişmesine katkıda bulunmayı amaç edinmiş ufku açık sosyal çevresi geniş olan kişileriz. Bölgeye gelecekleri müşteri değil misafir önceliğinde ağırlamayı hedef edinmişiz.

Karadeniz’i çok görmek istiyorum ama zamanım çok kısıtlı diyorsanız ve aktivitelerin az olduğu daha çok hızlı gezip görmeyi amaçlıyorsanız Cuma akşamı uçak ile gelin Pazar akşamı dönün hafta sonu hızlandırılmış program ile sizi özel gezdirelim.

4×4 Jip ile kullanıcısı hem rehberliğinizi yaparak hem de güzel anlarınızı resimleyerek aileniz, arkadaş grubunuzla veya ferdi olarak gezeceğiniz  belki de hayatınızın en güzel Karadeniz gezisi sizi bekliyor.

Sabahları tarihi serenderin altında otantik bir ortamda serpme köy kahvaltısı ile güne dinamik başlayıp her gün Karadeniz’in ve doğanın ayrı güzelliklerini gezip ruhunuzu dinlendirdikten sonra akşamları konakta yöresel Karadeniz yemekleri ile damak tadınızın zirvesine ulaşacaksınız.

GELECEĞİNİZ AKŞAM VEYA GÜN

Hava alanından  Cuma akşamı veya sizin istediğiniz bir gün 4×4 jip ile alınıp gezimizin ilk adresi dolmataş konakları ile ünlü Fındıklı Çağlayan Köyündeki konaklayacağınız konağa intikal, tanışma ve hoş geldiniz ikramı.

1.GÜN

Dolmataş konakta yapacağınız köy kahvaltısından sonra Çağlayan Vadisi’ndeki tarihi dolmataş konaklarını gezme, Arhavi Çifte Köprüler ve Mençuna Şelalesi, Ayder Yaylası gezisi.

Akşam yemeği konakladığımız konakta.

2.GÜN

Dolma taş konakta yapacağınız köy kahvaltısından sonra Haldezen deresinin önünün alüvyonlarla kesilmesi sonucu oluşmuş Karadeniz’in simgesi haline gelmiş Uzun göl gezisi.

Doğu Hristiyanlar için son derece kutsal olan adını Meryem Ana’dan almış Altındere Milli parkı sınırları içinde bulunan ve 1200 metre yüksekliğe kurulu Sümela Manastırı’nı ziyaret.

Uçak saatine göre Trabzon Atatürk Köşkünü gezip ve Akçaabat Köftesi yeyip daha uzun bir gezide tekrar birlikte olmak umuduyla ve güzel anılarla hava alanından uğurlamak.

(İstenirse 1 gün Batum gezisi olarak uygulanabilir)

2021 SEZONU İÇİN GEÇERLİDİR

 • 4 kişilik aile veya grup için kişi başı 2.000,00 ₺
 • 3 kişilik aile veya grup için kişi başı 2.350,00 ₺
 • 2 kişilik aile veya grup için kişi başı 2.500,00 ₺

Bunların dışındaki kişi sayıları konuşularak planlanır.

BU TURUN BAŞKA BİR ALTERNATİFİ VAR GELECEĞİNİZ AKŞAM VEYA GÜN

Hava alanından  Cuma akşamı VİP 4×4 jip ile alınıp gezimizin ilk adresi  Dolma Taş Konakları ile ünlü Fındıklı Çağlayan Köyündeki konaklayacağınız konağa intikal , tanışma ve hoş geldiniz ikramı

1. GÜN

Sabah erken alacağımız kahvaltıdan sonra yeşilin dantel gibi işlediği yollardan ağaçların göle tablo gibi yansıdığı bir cennet   Borçka  Karagöl  ve dünyada Tema tarafından da desteklenen  doğasının mutlaka korunması gereken uzak ama gizli cennet  Maçağel  gezisi  ,Akşam yemeği konakta.

2. GÜN

Dolmataş konakta yapacağınız köy kahvaltısından sonra Çağlayan Vadisi’ndeki tarihi dolmataş konaklarını gezme, Arhavi Çifte Köprüler, Mençuna Şelalesi, Ayder Yaylası ve uçak saatine göre Trabzon’da Akçaabat Köftesi yiyerek daha uzun bir gezide tekrar birlikte olmak umudu ile ve güzel anılarla havaalanından sizi uğurlamak.

(İstenirse 1 gün Batum gezisi olarak uygulanabilir)

 • 4 kişilik aile veya grup için kişi başı 2.000,00 ₺
 • 3 kişilik aile veya grup için kişi başı 2.350,00 ₺
 • 2 kişilik aile veya grup için kişi başı 2.500,00 ₺

2020 sezonu için geçerlidir

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Karadenize geldiğinizden itibaren bütün gezi boyunca sürücü ve rehberliğinizi yapacak 4×4 jip araçla geziniz,
 • Sabah kahvaltıları öğlen ve akşam yemekleri, çay, kahve ve su gibi içecekler,
 • Tarihi yer girişleri ve oren yeri girişleri,
 • Gezi boyunca profosyonel fotoğraf makinesi ile fotoğraflarınız çekilip flaş belleğe yüklenerek verilir,
 • Gezide önemli anlar  gopro profesyonel aksiyon kamera ile önemli anlarınız  çekim yapılıp flaş belleğe yüklenerek verilir.

YANINIZDA ŞU KIYAFETLERİ BULUNDURMANIZI ÖNERİRİZ

 • Yağmurluk
 • Şemsiye
 • Mont veya Hırka (Yüksekler Serin olabilir)
 • 2 Ayakkabı (Biri Spor Olabilir)

Flag Counter